kilka odpowiedzi – opinii na temat depilatorów laserowych

kobieta - depilator philips
Wygodna depilacja laserowa na przykładzie depilatora Philips LUMEA

Dzisiaj chcemy przytoczyć kilka faktów oraz interesujących informacji związanych z depilatorami laserowymi i ich używaniem. Postaraliśmy się na przykładzie depilatorów marki Philips pokazać, że proces ten jest bardzo prosty oraz umożliwia wygodne i co najważniejsze skuteczne dbanie o swój wygląd na co dzień w zaciszu swojego domu.

Czy urządzenie można wykorzystywać do depilacji jeżeli nasz włosy są innego koloru niż „standardowy”?

Ponieważ, podobnie jak w przypadku innych zabiegów – depilator wykorzystuje laser do usuwania włosów. Można powiedzieć, że najskuteczniej będzie on działał dla włosów o naturalnym odcieniu takim jak czarne, brąz i ciemny bląd. Może być duży problem z usuwaniem owłosienia w przypadku bardzo jasnych włosów, rudych bądź siwych / białych. W takich sytuacjach dobrze jest doczytać czy dane urządzenie jest na tyle dopracowane by z powodzeniem usuwać włosy o nietypowej barwie.

depilator - rozdzaj wlosow

Co jaki czas należy używać depilatora?

Tutaj czas używania, właściwie okres jest uzależniony od indywidualnych czynników taki jak tempo wzrostu włosów. Z reguły depilację należy powtarzać co ok 2 tyg. Wystarczą 4 zabiegi by uzyskać gładką skórę która prezentuje się wyjątkowo dobrze i naturalnie. Gdy chcemy by efekt się utrzymał – należy doraźnie powtarzać krótkie zabiegi w zależności od potrzeby.

Czy zakup się opłaca?

Urządzenie niestety nie należy do najtańszych, ale biorąc pod uwagę fakt jakim jest wygoda i co najważniejsze skuteczność usuwania włosów / depilacji – zakup ten jest w dłuższej perspektywie bardzo opłacalny! Potwierdza się to wśród wielu naszych klientek których opinie o depilatorze są bardzo pozytywne. Okazuje się, że takie urządzenie jest jedną z lepszych inwestycji jeżeli chodzi o sprzęt który wykorzystujemy by zadbać o swój wygląd.

 

SPRAWDŹ AKTUALNE NAJNIŻSZE CENY DEPILATORÓW