Technologia IPL

Stosowana w depilatorze laserowym Philips technologia IPL to:

Technologia intensywnego światła impulsowego (IPL) naświetla włos delikatnymi impulsami światła. W rezultacie włos w naturalny sposób wypada, a jego wzrost zostaje wstrzymany, dzięki czemu skóra pozostaje jedwabiście gładka.

Jak działa metoda IPL

Rezultaty lumea IPL

Podczas zabiegu z użyciem metody IPL włosy są naświetlane delikatnymi impulsami światła. Światło jest pochłaniane przez melaninę (pigment) wewnątrz włosa i zamieniane w energię świetlną. Ta energia świetlna dociera do cebulki włosa i stymuluje ją do przejścia w fazę spoczynku.

W rezultacie włos w naturalny sposób wypada, a jego wzrost zostaje wstrzymany, dzięki czemu skóra pozostaje jedwabiście gładka.

Testy kliniczne dowiodły, że gdy urządzenie Lumea jest używane raz na dwa tygodnie, można uzyskać ponad 80-procentowy spadek ilości włosów po zaledwie czterech zabiegach. Aby uzyskać optymalne rezultaty, trzeba w razie konieczności powtórzyć zabieg w zależności od indywidualnego tempa wzrostu włosów.

Odsetek kobiet zadowolonych ze zmniejszenia ilości włosów

84%
na twarzy

86%
pod pachami

78%
w okolicach bikini

83%
na nogach

* Badanie przeprowadzone w Holandii i Austrii z udziałem 46 kobiet po 3 zabiegach pod pachami, w okolicy bikini i na nogach oraz 2 zabiegach na twarzy.

 

 

depilatory
Sprawdź cenę - cena depilatora