depilacja laserowa w domu

kobieta z lokamiPiękny wygląd niestety wymaga od każdej z nas sporo pracy i czasu. Jednak w dzisiejszych czasach technika jest niezastąpiona. W dziedzinie urody niezwykłym urządzeniem które jest bardzo pomocne jest depilator laserowy domowy. Aktualna rynkowa oferta tego urządzenia jest niezwykle szeroka. Możesz wybierać z pośród różnych modeli, które posiadają różne możliwości.

Główne zalety depilatora laserowego

depilator laserowy philips lumea bri950Warto tutaj przypomnieć kilka niezwykle istotnych zalet depilatorów laserowych. To właśnie te cechy sprawią, że Twoja skóra będzie wyśmienicie gładka, a przez to wyjątkowo zadbana.

  • najważniejsze to długotrwały efekt depilacji – teraz możesz mieć gładką skórę nawet przez 8 tygodni
  • skuteczność 92% – czyli redukcja owłosienia bardzo mocno zauważalna już po 3 zabiegach
  • wygoda i dopasowanie – depilatory oferują różne nasadki dzięki którym każde z miejsc będzie wyjątkowo zadbane (biki, twarz, ciało, pachy)
  • szybkość – tutaj czas zabiegu trwa ok 8 minut, to naprawdę mało!
  • długa żywotność lamp depilatora wynosi nawet 20 lat
  • wiele depilatorów oferuje dodatkowe czujniki koloru skóry, dzięki którym depilator doradzi Ci ustawienie odpowiedniej intensywności
  • łatwa mobilność i wygoda dzięki zasilaniu bezprzewodowemu oraz sieciowemu

Czy depilator przyda się zarówno w domu jak i w podróży?

Patrząc na te wszystkie cechy, nie sposób wywnioskować, że depilacja laserowa w domu to ogromna wygoda. Tak naprawdę jest! Odpowiedź jest tylko jedna –  przyda się. Właściwie inwestując raz w dobre urządzenie, możesz korzystać z niego przez bardzo długi okres.

Dzięki temu zarówno w domu, czy będąc w podróży możesz mieć niezwykły komfort zawsze elegancko zadbanej skóry. Dodatkowo oszczędzasz czas i pieniądze (te które wydałabyś na zabiegi depilacji u kosmetyczki)!

Rekomendujemy depilatory marki Philips, to nowoczesne urządzenia dopasowane do potrzeb każdej kobiety.

Sprawdź aktualne oferty depilatorów laserowych

dostępnych na rynku

 

philips bri950 lumea