Jak używać depilatora laserowego?

Używanie depilatora laserowego jest niezwykle proste i łatwe. Co ważne, możesz z niego skorzystać praktycznie w każdym miejscu: w swoim pokoju, łazience, w akademiku, czy gdzieś na wyjeździe np. w hotelu. Depilacja odbywa się „na sucho” i bez konieczności stosowania dodatkowych wspomagaczy w postaci kremów czy olejków.

Nogi Depilacja Laserowa

Depilator laserowy – nasze rady

Jak stosować depilator:

  1. Twoje nogi powinny być ogolone, czyli nie powinno być owłosienia (możesz zrobić to np. 12h wcześniej, tak by włos zdążył już minimalnie odrosnąć od cebulki, ale nie na tyle by był widoczny)
  2. Na początku zanim przystąpimy do pełnej depilacji, dobrze jest dobrać odpowiednią moc lasera do swoich potrzeb, można wykonać małe testy np. na udzie. Moc powinna być dobrana „w sam raz”, zbyt słabe ustawienia lasera mogą nie przynieść odpowiednich efektów. Wszystko zależy od wrażliwości, grubości skóry którą właśnie depilujemy. Inna moc będzie wymagana w przypadku nóg, rąk, a inna w przypadku miejsc intymnych. Możemy również sprawdzić różne końcówki jeżeli nasz model depilatora takie posiada.
  3. Następnie wystarczy przyłożyć depilator do konkretnego suchego miejsca z którego chcemy się pozbyć owłosienia. Po przyłożeniu głowicy oddajemy „strzał”.
  4. Postępujemy tak kolejno przesuwając się w linii prostej, można sobie zaznaczyć pomocnicze linie delikatną kredką, by dobrze pokryć depilowaną powierzchnię na całym obszarze.
  5. By uzyskać długotrwały efekt, zabieg depilacji należy powtórzyć kilku krotnie co ok. 2 tygodnie.

Proste – prawda? 🙂 I szybkie 🙂

Wybierz depilator dla siebie

 

Depilator laserowy – opinie

Jak dla mnie to urządzenie „must have” każdej kobiety. Od kiedy zaczęłam używać regularnie (tzn. właśnie tak co 2-4 tygodnie) moje nogi stały się gładkie i naprawdę wyglądają świetnie! Mogę polecić każdej kobiecie! – Ania, Warszawa

Faktycznie depilator, to duży wydatek. Namówiła mnie koleżanka i nie żałuję! Urządzenie na serio pomaga i działa tak jak to opisują. Czyli na początku trochę postosować, a potem spokój na długo 🙂 – pozdrawiam Ewa, Krosno

Wybór na rynku mamy bardzo duży, bardzo dobrym rozwiązaniem są produkty marki Philips Lumea.